#1 02-04-2018 11:45:39

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,751

DEELNEMERSLIJST GK4 RACE 1 MARIEMBOURG PER 03-04-2018

gk4.png

LOVE RACING, LIVE KARTING, ENJOY QUALITY, JOIN GK4

We maken ons op voor de eerste races GK4 Kart Series (GK4) 2018.
In het weekeinde van 7 en 8 april gaan we voor onze openingswedstijd naar het schitterende circuit Karting des Fagnes in Mariembourg België.

DEELNEMERSLIJST GK4 RACE 1 MARIEMBOURG PER 01-04-2018

KLASSE HONDA CADET 160CC / ROOKIE

1    Nout Bult    R    7    NL
2    Teun Hamaker        18    NL
3    Sander van Overwalle        20    B
4    Yinthe De Smet    R    22    B
5    Pepijn Steijger    R    23    NL
6    Liam Gulpen    R    33    NL
7    Ruben Landman        50    NL
8    Vilgot Berntsson    R    45    NL
9    Liam Blom    R    43    NL

KLASSE MINI-PARILLA  /  ROOKIE

1    Amaury Meertens        823    B
2    Dinand de Vos    Rookie    853    NL
3    Dylan Visser        851    NL
4    Henk Vuik jr    Rookie    811    NL
5    Jason Markshausen    Rookie    805    D
6    Jim van Ameijden        895    NL
7    Julian Closmann    Rookie    831    NL
8    Julian Jaegers    Rookie    825    NL
9    Julian Kamen    Rookie    829    NL
10    Kerem Karacus    Rookie    803    B
11    Kimmy Abraham        852    B
12    Mark de Bruijn    Rookie    827    NL
13    Mart Bult    Rookie    806    NL
14    Milan Kok        813    NL
15    Nathan Ottink        807    NL
16    Rene Lammers    Rookie    877    NL
17    Sam van Voskuilen        819    NL
18    Sascha van 't Padbosch        833    NL
19    Tobias Schønberg     Rookie    816    S
20    Tristan Kroone        888    NL

KLASSE IAME X30 CADET 23

1    Axel van den Berg    88    NL
2    Brent Raghoebarsing     79    NL
3    Dennis Bouman    25    NL
4    Dréke Janssen     31    NL
5    Floris Koster    15    NL
6    Guusje van Gorp    66    NL
7    Kylani Ramboer    27    B
8    Luuk Neessen    75    NL
9    Merijn Steen    46    NL
10    Nick Ho    8    NL
11    Nicolas Goeverneur    77    B
12    Riemer Blonk    49    NL
13    Rocco de Heer    78    NL
14    Rune van Overwalle    23    B
15    Vica Schledz     13    NL
16    Wout de Ridder    22    NL
17    Wouter Poleij    87    NL
18    Youri Bonte    57    NL

KLASSE AUTOMAAR JUNIOR  - IAME X30 EN ROTAX MAX

1    Athene Souverijn    194    NL    IameJ
2    Axl Verlinde    252    B    RMJ
3    Berend van der Burg    185    NL    IameJ
4    Dani Prins    118    NL    IameJ
5    Dinand Dokkum    116    NL    IameJ
6    Dylan Visser    133    NL    IameJ
7    Georgina Driessen    107    NL    IameJ
8    Ginele Kooijman    120    NL    IameJ
9    Ian Verschoor    117    NL    IameJ
10    Ilona van der Lubbe    108    NL    IameJ
11    Jan Pieter Frijters    124    NL    IameJ
12    Job Bult    105    NL    IameJ
13    Jort Jesse Coone    195    NL    IameJ
14    Laurens Steijger    115    NL    IameJ
15    Léon Koster    141    NL    IameJ
16    Loyc Huys    288    B    RMJ
17    Luca Nieuwenhuizen    188    NL    IameJ
18    Lucas Munsterman    103    NL    IameJ
19    Maarten Raeymakers    255    B    RMJ
20    Max Koster    233    NL    RMJ
21    Max Latuhihin    232    NL    RMJ
22    Max Ravestein    155    NL    IameJ
23    Max Wolf    181    NL    IameJ
24    Mike de Zwart    123    NL    IameJ
25    Milan Wolbers    114    NL    IameJ
26    Quinten de Wit    142    NL    IameJ
27    Roy Stolze    154    NL    IameJ
28    Senne Defoort    111    B    IameJ
29    Shayne van Kersbergen    113    NL    IameJ
30    Sjoerd Kole    121    NL    IameJ
31    Tijs Kleinjan    134    NL    IameJ
32    Wesley Eckhardt    223    NL    RMJ

KLASSE IAME X30 SENIOR  /  ROOKIE

1    Amish Banwari            210    NL
2    Angus Moulsdale    Rookie        223    SCH
3    Anthony Beeckman    Rookie        229    B
4    Christel van Essen            217    NL
5    Darragh Adriaenssens              202    B
6    Jordi Verhagen            298    NL
7    Jurgen Gulicher    Rookie        293    B
8    Justin Punt            221    NL
9    Kevin Stehouwer    Rookie        203    NL
10    Larissa Tabak            227    NL
11    Loran Reynaerts            225    B
12    Lucas Souverijn    Rookie        294    NL
13    Mark Smit            209    NL
14    Marnix de Wit    Rookie        235    NL
15    Maxime Voorbraak            267    NL
16    Michael de Ron    Rookie        207    B
17    Michelle Schultz    Rookie        206    NL
18    Mika Mathia            241    NL
19    Mike Onstenk            232    NL
20    Milo Ligtelijn            219    NL
21    Ricardo Doornbosch            234    NL
22    Sebastiaan Koppenol            211    NL
23    Sebastiaan van Veldhoven    Rookie        277    NL
24    Shay Hasselbaink    Rookie        287    NL
25    Stefan Buitelaar    Rookie        212    NL
26    Steven Wauters    Rookie        226    B
27    Stijn van der Hof            216    NL
28    Sturgis Lammes            297    NL
29    Thomas Kolner    Rookie        247    NL
30    Timo Fruijtier            289    NL
31    Tycho Verwij    Rookie        260    NL
32    Victor van Lingen    Rookie        222    NL
33    Yannick Dietens    Rookie        292    B
34    Yentl van Thielen    Rookie        218    B

KLASSE ROTAX MAX SENIOR / MASTER

1    Glenn Selleslaghs         
2    Junior Berghmans         
3    Kris de Roover         
4    Michael Kosterman         
5    Sam Defoort         
6    Steeve Hansoulle         Master
7    Vincent van Kerckhoven         

KLASSE OPEN SCHAKEL - KZ2, SHIFTER, MASTER, IAME X30 SUPER SHIFTER

1    Bram Feijten    118    NL    KZ2   
2    Brio Hueting    152    NL    KZ2   
3    Eric Hellemans    716    B    SuperS   
4    Erik Angenendt    165    NL    KZ2   
5    Gil Mertens    111    B    KZ2   
6    Jelte Kits    120    NL    KZ2   
7    Jentsen Adriaenssen    750    B    SuperS   
8    Jeroen Bos    177    NL    KZ2   
9    Jeroen van Dorp    124    NL    KZ2   
10    Jesse Smeets    155    NL    KZ2   
11    Jimmy Deveen    131    B    KZ2   
12    Jo Mertens    435M    B    KZ2    Master
13    Jonathan Delforge    107    B    KZ2   
14    Jowi van den Bosch    126    NL    KZ2   
15    Jurgen de Block    415M    B    KZ2    Master
16    Kenny van Gaalen    104    NL    KZ2   
17    Kerenzo Stevens    129    B    KZ2   
18    Kevin Roelants    116    B    KZ2   
19    Mark Schleij    474M    NL    KZ2    Master
20    Peter Vanderloock    777    B    SuperS   
21    Rodney van der Jeught    119    NL    KZ2   
22    Sam Claes    114    B    KZ2   
23    Sikko Oosterhof    473M    NL    KZ2    Master
24    Tim Berndt    133    NL    KZ2   
25    Wesley van den Bergh    411M    B    KZ2    Master
26    Wietze van der Velde    121    NL    KZ2   
27    Wytze Samplonius    138    NL    KZ2   

KLASSE FORMULA HONDA 9 PK JUNIOR EN SENIOR + subklassementen

    Klassement Junior        
1    Dennis Bouman    125    NL
2    Douwe Roelofs    113    NL
3    Ian Lepelaar    110    NL
4    Jorne Kepers    115    NL
5    Lien Raeymakers    105    B LADY
6    Mathieux Panacho    117    NL
7    Mika Brouns    111    NL
8    Mike Dijkgraaf    109    NL
9    Robbe Deleu    112    B
10    Ruben Landman    150    NL
11    Sophie van der Lubbe    127    NL LADY
12    Steven Heppener    175    NL

              
    Klasse Senior        
1    Domenique Kruyd-Aneas    220    NL LADY
2    Jarell Wespel    215    NL
3    Jari van der Linden    214    B
4    Serge Honderdos    217    NL
5    Tim Schotting    216    NL


LET’s RACE

Het GK4 Team
Ben de Feyter
Casper Reinders
www.gk4kartseries.com
www.theoriginals.eu

images?q=tbn:ANd9GcRjV5xN4PylrWBoz3MCICdtDWUGp0gwrNJ754bczRJUo637CNQ-dg GK4 KART SERIES


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2018. Powered by Qbixx | Webservices

smash