#1 02-05-2018 17:45:37

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,719

DEELNEMERSLIJST GK4 RACE 2 EMMEN PER 02-05-2018

gk4.png

LOVE RACING, LIVE KARTING, ENJOY QUALITY, JOIN GK4

We maken ons op voor de tweede race GK4 Kart Series (GK4) 2018.
In het weekeinde van 5 en 6 mei gaan we naar het mooie Circuit Pottendijk om met u mooie races te beleven.

DEELNEMERSLIJST GK4 RACE 2 EMMEN PER 02-05-2018

KLASSE HONDA CADET 160CC / ROOKIE

1    Levi de Bruijn    R    9    NL
2    Liam Blom    R    43    NL
3    Liam Gulpen    R    33    NL
4    Nout Bult    R    7    NL
5    Pepijn Steijger    R    23    NL
6    Sander van Overwalle         20    B
7    Teun Hamaker         18    NL
8    Vilgot Berntsson    R    45    NL

KLASSE MINI-PARILLA  /  ROOKIE

1    Dinand de Vos    Rookie    853    NL
2    Dylan Visser         851    NL
3    Henk Vuik jr    Rookie    811    NL
4    Jason Markshausen    Rookie    805    D
5    Jens Treur    Rookie    842    NL
6    Jim van Ameijden         895    NL
7    Julian Jaegers    Rookie    825    NL
8    Julian Kamen    Rookie    829    NL
9    Mark de Bruijn    Rookie    827    NL
10    Mart Bult    Rookie    806    NL
11    Milan Kok         813    NL
12    Rene Lammers    Rookie    877    NL
13    Sam van Voskuilen         819    NL
14    Sascha van 't Padbosch         833    NL
15    Tristan Kroone         888    NL

KLASSE IAME X30 CADET 23

1    Amaury Meertens    21    B
2    Axel van den Berg    88    NL
3    Brent Raghoebarsing     79    NL
4    Dennis Bouman    25    NL
5    Dréke Janssen     31    NL
6    Floris Koster    15    NL
7    Kylani Ramboer    27    B
8    Luuk Neessen    75    NL
9    Merijn Steen    46    NL
10    Nick Ho    8    NL
11    Nicolas Goeverneur    77    B
12    Riemer Blonk    49    NL
13    Rocco de Heer    78    NL
14    Rune van Overwalle    23    B
15    Vica Schledz     13    NL
16    Wout de Ridder    22    B
17    Wouter Poleij    87    NL
18    Youri Bonte    57    NL

KLASSE AUTOMAAR JUNIOR  - IAME X30 EN ROTAX MAX

1    Axl Verlinde    252    B    RMJ
2    Berend van der Burg    185    NL    IameJ
3    Berend van der Burg    185    NL    IameJ
4    Dani Prins    118    NL    IameJ
5    Delano Wellens    112    B    IameJ
6    Dinand Dokkum    116    NL    IameJ
7    Dylan van Zanten    132    NL    IameJ
8    Georgina Driessen    107    NL    IameJ
9    Ginele Kooijman    120    NL    IameJ
10    Gwen Blokzijl    211    NL    RMJ
11    Ian Verschoor    117    NL    IameJ
12    Jan Pieter Frijters    124    NL    IameJ
13    Jenna Staar    135    B    IameJ
14    Job Bult    105    NL    IameJ
15    Jort Jesse Coone    195    NL    IameJ
16    Laurens Steijger    115    NL    IameJ
17    Léon Koster    141    NL    IameJ
18    Loyc Huys    288    B    RMJ
19    Luca Nieuwenhuizen    188    NL    IameJ
20    Lucas Munsterman    103    NL    IameJ
21    Maarten Raeymakers    255    B    RMJ
22    Max Koster    233    NL    RMJ
23    Max Wolf    181    NL    IameJ
24    Mike de Zwart    123    NL    IameJ
25    Milan Wolbers    114    NL    IameJ
26    Roy Stolze    154    NL    IameJ
27    Ryan Kavazadeh    110    NL    IameJ
28    Senne Defoort    111    B    IameJ
29    Sita Vanmeert    140    B    IameJ
30    Sjoerd Kole    121    NL    IameJ
31    Wesley Eckhardt    223    NL    RMJ

KLASSE IAME X30 SENIOR  /  ROOKIE

1    Anthony Beeckman    229    B
2    Bente Boer    252    NL
3    Christel van Essen    217    NL
4    Darragh Adriaenssens    202    B
5    Dylan Visser    233    NL
6    Jentsen Adriaenssens    250    B
7    Justin Punt    221    NL
8    Kevin Lemmens    259    B
9    Larissa Tabak    227    NL
10    Loran Reynaerts    225    B
11    Lucas Souverijn    294    NL
12    Mark Smit    209    NL
13    Marnix de Wit    235    NL
14    Maxime Voorbraak    267    NL
15    Michael de Ron    207    B
16    Michelle Schultz    206    NL
17    Mika Mathia    241    NL
18    Mike Onstenk    232    NL
19    Milo Ligtelijn    219    NL
20    Nick Smit    205    NL
21    Ricardo Doornbosch    234    NL
22    Ruben Messchendorp    214    NL
23    Senna Metselaar    228    NL
24    Shay Hasselbaink    287    NL
25    Stefan Buitelaar    212    NL
26    Stijn van der Hof    216    NL
27    Sturgis Lammes    297    NL
28    Tycho Verwij    260    NL
29    Victor van Lingen    222    NL
30    Yentl van Thielen    218    B

KLASSE ROTAX MAX SENIOR / MASTER

1    Glenn Selleslaghs    77    B
2    Junior Berghmans    91    B
3    Kris de Roover    58    B
4    Roy Bergman    4    NL
5    Sam Defoort    31    B
6    Steeve Hansoulle    55    B
         

KLASSE OPEN SCHAKEL - KZ2, SHIFTER, MASTER, IAME X30 SUPER SHIFTER

1    Bram Feijten    118    NL    KZ2    
2    Brio Hueting    152    NL    KZ2    
3    Edgar Oosting    127    NL    KZ2    
4    Eric Hellemans    716    B    SuperS    
5    Erik Angenendt    165    NL    KZ2    
6    Gil Mertens    111    B    KZ2    
7    Jelte Kits    120    NL    KZ2    
8    Jeroen Bos    177    NL    KZ2    
9    Jeroen van Dorp    124    NL    KZ2    
10    Jesse Smeets    155    NL    KZ2    
11    Jimmy Deveen    131    B    KZ2    
12    Jo Mertens    435M    B    KZ2    Master
13    Jonathan Delforge    107    B    KZ2    
14    Jowi van den Bosch    126    NL    KZ2    
15    Kenny van Gaalen    104    NL    KZ2    
16    Mark Schleij    474M    NL    KZ2    Master
17    Mickey Slotman    117    NL    KZ2    
18    Peter Vanderloock    777    B    SuperS    
19    Rodney van der Jeught    119    NL    KZ2    
20    Sam Claes    114    B    KZ2    
21    Shirley Schomaker    136    NL    KZ2    
22    Sikko Oosterhoff    473M    NL    KZ2    Master
23    Tim Berndt    133    NL    KZ2    
24    Wesley van den Bergh    411M    NL    KZ2    Master
25    Wietze van der Velde    121    NL    KZ2    
26    Wytze Samplonius    138    NL    KZ2    

KLASSE FORMULA HONDA 9 PK JUNIOR EN SENIOR + subklassementen

    Klassement Junior        
1    Dennis Bouman    125    NL    
2    Douwe Roelofs    113    NL    
3    Ian Lepelaar    110    NL    
4    Mijntje Koerts         NL    Lady
5    Mika Brouns    111    NL    
6    Mike Dijkgraaf    109    NL    
7    Niek van den Berge    107    NL    
8    Robbe Deleu    112    B    
9    Ruben Landman    150    NL    
10    Steven Heppener    175    NL    
         
    Klasse Senior        
1    Domenique Kruyd-Aneas    220    NL    Lady
2    Jarell Wespel    215    NL    
3    Jari van der Linden    214    B    
4    Rimme Boltjes    295    NL    
5    Serge Honderdos    217    NL    
6    Tim Schotting    216    NL    

LET’s RACE

Het GK4 Team
Ben de Feyter
Casper Reinders
www.gk4kartseries.com
www.theoriginals.eu

images?q=tbn:ANd9GcRjV5xN4PylrWBoz3MCICdtDWUGp0gwrNJ754bczRJUo637CNQ-dg GK4 KART SERIES


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2018. Powered by Qbixx | Webservices

smash