#1 18-07-2018 10:14:56

Casper
Gebruikers
Geregistreerd: 02-05-2008
Posts: 1,790

Voorlopige deelnemerslijst GK4 race 3 Karting Genk, 28 en 29 juli

gk4.png

Voor u de voorlopige deelnemerslijst GK4 race 3 Genk, 28 en 29 juli:

Klasse Honda Cadet:
1 Liam Blom Rookie 43 NL
2 Liam Gulpen Rookie 33 NL
3 Nicklas van Tilburgh  Rookie 8 NL
4 Nigel Hendricks Rookie 11 NL
5 Nout Bult Rookie 7 NL
6 Pepijn Steijger Rookie 23 NL
7 Teun Hamaker 18 NL
8 Vilgot Berntsson Rookie 45 NL
9 Yinthe De Smet Rookie 22 B

Klasse Mini-Parilla:
1    Dean Hoogendoorn    Rookie    804    NL
2    Jason Markshausen    Rookie    805    D
3    Mart Bult    Rookie    806    NL
4    Nathan Ottink        807    NL
5    Emilien Allart    Rookie    808    B
6    Max Sadurski    Rookie    809    NL
7    Henk Vuik jr    Rookie    811    NL
8    Milan Kok        813    NL
9    Sam van Voskuilen        819    NL
10    Mark de Bruijn    Rookie    827    NL
11    Julian Kamen    Rookie    829    NL
12    Sascha van 't Padbosch        833    NL
13    Sjoerd van den Munnikhof    Rookie    839    NL
14    Dylan Visser        851    NL
15    Rene Lammers    Rookie    877    NL
16    Tristan Kroone        888    NL
17    Jim van Ameijden        895    NL

Klasse IAME X30 Cadet:
1    Amaury Meertens    21    B
2    Angelo Meli    5    B
3    Axel van den Berg    88    NL
4    Brent Raghoebarsing     79    NL
5    Dennis Bouman    25    NL
6    Dréke Janssen     31    NL
7    Mathias Heyninck    17    B
8    Merijn Steen    46    NL
9    Nick Ho    8    NL
10    Riemer Blonk    49    NL
11    Rocco de Heer    78    NL
12    Vica Schledz     13    NL
13    Wout de Ridder    22    B
14    Wouter Poleij    87    NL
15    Youri Bonte    57    NL

Klasse IAME X30 Junior:
1    Axl Verlinde    152    B    IameJ
2    Berend van der Burg    185    NL    IameJ
3    Delano Wellens    112    B    IameJ
4    Dylan van Zanten    132    NL    IameJ
5    Georgina Driessen    107    NL    IameJ
6    Ginelo Kooijman    120    NL    IameJ
7    Ian Verschoor    117    NL    IameJ
8    Imre Hagedoorn    197    NL    IameJ
9    Jan Pieter Frijters    124    NL    IameJ
10    Jenna Staar    135    B    IameJ
11    Job Bult    105    NL    IameJ
12    Jort Jesse Coone    195    NL    IameJ
13    Laurens Steijger    115    NL    IameJ
14    Léon Koster    141    NL    IameJ
15    Lorens Lecertua    168    B    IameJ
16    Loyc Huys    288    B    RMJ
17    Luca Nieuwenhuizen    188    NL    IameJ
18    Lucas Munsterman    103    NL    IameJ
19    Maarten Raeymakers    150    B    IameJ
20    Mark van der Kamp    174    NL    IameJ
21    Max Koster    233    NL    RMJ
22    Max Latuhihin    232    NL    RMJ
23    Max Ravestein    155    NL    IameJ
24    Max Wolf    181    NL    IameJ
25    Mike de Zwart    123    NL    IameJ
26    Milan Wolbers    114    NL    IameJ
27    Quinten de Wit    142    NL    IameJ
28    Regis             IameJ
29    Roy Stolze    154    NL    IameJ
30    Ryan Kavazadeh    110    NL    IameJ
31    Senne Defoort    111    B    IameJ
32    Sita Vanmeert    140    B    IameJ
33    Sjoerd Kole    121    NL    IameJ
34    Wesley Eckhardt    223    NL    RMJ

Klasse IAME X30 Senior:
1    Darragh Adriaenssens    202    B    IAME   
2    Kevin Stehouwer    203    NL    IAME    Rookie
3    Michael de Ron    207    B    IAME    Rookie
4    Mark Smit    209    NL    IAME   
5    Sebastiaan Koppenol    211    NL    IAME   
6    Stefan Buitelaar    212    NL    IAME    Rookie
7    Ruben Messchendorp    214    NL    IAME    Rookie
8    Stijn van der Hof    216    NL    IAME   
9    Christel van Essen    217    NL    IAME   
10    Yentl van Thielen    218    B    IAME    Rookie
11    Christiaan Kuijer    220    NL    IAME   
12    Justin Punt    221    NL    IAME   
13    Victor van Lingen    222    NL    IAME    Rookie
14    Toon Wouters    223    B    IAME   
15    Loran Reynaerts    225    B    IAME   
16    Larissa Tabak    227    NL    IAME   
17    Anthony Beeckman    229    B    IAME    Rookie
18    Mike Onstenk    232    NL    IAME   
19    Ricardo Doornbosch    234    NL    IAME   
20    Marnix de Wit    235    NL    IAME    Rookie
21    Mathias Fowden    237    B    IAME    Rookie
22    Joey Hanssen    240    NL    IAME   
23    Mika Mathia    241    NL    IAME   
24    Arthur Denecker    247    B    IAME    Rookie
25    Jentsen Adriaenssens    250    B    IAME   
26    Bente Boer    252    NL    IAME    Rookie
27    Ben Verrycken    253    NL    IAME    Rookie
28    Kevin Lemmens    259    B    IAME   
29    Rowan Grinwis    277    NL    IAME   
30    Shay Hasselbaink    287    NL    IAME    Rookie
31    Timo Fruijtier    289    NL    IAME   
32    Griffin Boekaerts    299    B    IAME    Rookie
33    Maxime Henrard    231    B    IAME    Rookie
34    Senna Ekkers        NL    IAME    Rookie

Klasse Rotax Max Senior:
1 Glenn Selleslaghs 77 B RM
2 Junior Berghmans 91 B RM
3 Kris de Roover 58 B RM
4 Silvain Kapusi 277 B RM Master
5 Steeve Hansoulle 255 B RM Master
6 Thomas Decrolier 299 B RM Master
7 Vincent van Kerckhoven 83 B RM
8 Yannick Douliez 93 B RM

Klasse Open Schakel:
1    Bram Feijten    118    NL    KZ2   
2    Brio Hueting    152    NL    KZ2   
3    Bruce Hosten    139    B    KZ2   
4    Coen Doorn    144    NL    KZ2   
5    Edgar Oosting    127    NL    KZ2   
6    Eric Hellemans    716    B    SuperS   
7    Gil Mertens    111    B    KZ2   
8    Jasper Verstraeten    103    B    KZ2   
9    Jelte Kits    120    NL    KZ2   
10    Jeroen Bos    177    NL    KZ2   
11    Jeroen van Dorp    124    NL    KZ2   
12    Jesse Smeets    155    NL    KZ2   
13    Jimmy Deveen    131    B    KZ2   
14    Jo Mertens    435M    B    KZ2    Master
15    Jonathan Delforge    107    B    KZ2   
16    Jowi van den Bosch    126    NL    KZ2   
17    Kenny van Gaalen    104    NL    KZ2   
18    Mickey Slotman    117    NL    KZ2   
19    Peter Vanderloock    777    B    SuperS   
20    Robin Glerum    116    NL    KZ2   
21    Rocky Slachmuylders     728    B    SuperS   
22    Rodney van der Jeught    119    NL    KZ2   
23    Rouven Pulsfort    410M    NL    KZ2    Master
24    Sam Claes    114    B    KZ2   
25    Sikko Oosterhoff    473M    NL    KZ2    Master
26    Thomas Cypers    129    B    KZ2   
27    Tim Berndt    133    NL    KZ2   
28    Wytze Samplonius    138    NL    KZ2   

Klasse Formula Honda 9PK:
Junior:
1    Daan Vandoren    121    B    JR
2    Dennis Bouman    125    NL    JR
3    Douwe Roelofs    113    NL    JR
4    Ian Lepelaar    110    NL    JR
5    Jarell Wespel    215    NL    SR
6    Jari van der Linden    214    B    SR
7    Jorne Kepers    115    NL    JR
8    Kiano        B    JR
9    Lien Raeymakers    105    B    JR
10    Mathieux Panacho    117    NL    JR
11    Mika Brouns    111    NL    JR
12    Niek van den Berge    107    NL    JR
13    Rimme Boltjes    295    NL    SR
14    Robbe Deleu    112    B    JR
15    Robbe Kegeleers    116    B    JR
16    Ruben Landman    150    NL    JR
17    Serge Honderdos    217    NL    SR
18    Steven Heppener    175    NL    JR
19    Yolan Dierick    114    B    JR

Inschrijving is natuurlijk nog mogelijk via de volgende link:
https://www.gk4kartseries.com/inschrijven/

GK4 RULES, LET's RACE.

images?q=tbn:ANd9GcRjV5xN4PylrWBoz3MCICdtDWUGp0gwrNJ754bczRJUo637CNQ-dg GK4 KART SERIES


C.point Racewear, Made to Win

Offline

Forum footer

© Copyright 2018. Powered by Qbixx | Webservices

smash